Turniej w Uboczu

W niedziele 23.07.2017 odbył się turniej o puchar przewodniczącego powiatu Lwówek Śląski. W meczu finałowym przegrywamy ze Zrywem Ubocze 4-2 (2-2).Dobra gra w pierwszej połowie i wynik utrzymywał się 2-2.Niestety przespaliśmy początek drugiej połowy i w krótkim czasie dostajemy dwie bramki i przegrywam ostatecznie 4-2 i zajmujemy 2 miejsce. Na pewno trzeba tez odnotować to,że sędzia dzisiejszego spotkania miał duży wpływ na wynik,który w wielu sytuacjach gwizdał na korzyść drużyny z Ubocza.Mimo tego dziękujemy drużynie z Ubocza za grę i zaproszenie na turniej.

Zryw Ubocze 4-2 (2-2)Ks Zbylut Zbylutów

Bramki: Woroniec, Pisarczyk

Skład: Lechocki, Kubaj, Woroniec, Kucharski, Giecewicz, Puszkarz, Wawrykiewicz, Pająk, Pisarczyk, Bojanowski, Karpowicz

Ponadto grali: Kura, Wojda

Przypominam o treningu w piatek o 19;00.Nasza gra nie wygląda źle potrzeba tylko treningu a wyniki przyjda :D