Ostatni sparing

W niedzielę 20.08.2017 o 14:00 w Bolesławcu rozegraliśmy ostatni sparing przed rozpoczęciem nowego sezonu.Naszym przeciwnikiem była miejscowa Kolonia, która sprawdziła jak przygotowaliśmy się do sezonu.

Nasi przeciwnicy juz po 25 minutach prowadzili 3-0, lecz to nie załamało naszych graczy, którzy ruszyli do odrabiania strat w 35 minucie Pisarczyk strzałem z za szesnastki zdjął pajęczyne z bramki. Tuż przed końcem pierwszej połowy bramkę na 3-2 strzela Sebastian Kura po dobrym podaniu od Bojanowskiego. Pierwsza połowa kończy się 3-2.Po przerwie atakujemy coraz bardziej lecz piłkę nad poprzeczką przenosi Bojanowski.Niestety my atakujemy a piłkarze Koloni po szybkiej kontrze strzelają na 4-2.Prowadzimy grę i niedługo po bramce Koloni my za sprawą Pisarczyka strzelamy na 4-3. Chwilę później wyrównujemy za sprawą Pawła Klimka i mamy 4-4.Atakujemy dalej i tuz przed końcem spotkania Pająk strzałem zza pola karnego pakuje piłkę do siatki.

Gra naszej drużyny mogła sie podobać pokazaliśmy charakter i z taką grą jak w tym meczu możemy toczyć równą walkę z każdą drużyną w naszej grupie.Już teraz zapraszamy na pierwszy mecz sezonu a naszym przeciwnikiem będzie spadkowicz z A-klasy drużyna LZS Niwnice.

Ks Kolonia Bolesławiec 4-5 Ks Zbylut Zbylutów

Skład: Lechocki-Kubaj-Kura-Pulit-Klimek-Pająk-Drążkiewicz-Wawrykowicz-Woroniec-Pisarczyk-Bojanowski

Bramki:Pisarczyk x2, Kura, Klimek, Pająk